Wynajem aut dla klientów biznesowych w Krakowie

Informacje z Polski

17-01-2021

Jak wiadomo samochód to niezbędna rzecz w każdym biznesie. Na szczęście w dzisiejszych czasach właściciele firm nie muszą już decydować się wyłącznie na zakup bądź leasing auta. Obecnie przedsiębiorcy mogą skorzystać z bardzo interesującej opcji, jaką jest wynajem samochodu. Na czym to polega? Czy z tego typu usług można skorzystać także na terenie miasta Kraków?

Wynajem samochodów dla firm, jako elastyczne rozwiązanie, z którego warto skorzystać

W sektorze B2B wynajmu samochodu można dokonać zarówno na kilka dni, miesięcy, jak i na zdecydowanie dłuższy okres np. na kilka lat. Wynajem samochodu dla naszej firmy to przede wszystkim rozwiązanie, które pomaga nam ograniczyć koszty. W przypadku wynajmu możemy, bowiem w bardzo prosty sposób zaplanować swoje wydatki, ponieważ rata, którą co miesiąc zapłacimy za wypożyczenie auta jest stała, i co bardzo ważne uwzględnia ona przy tym wszystkie koszty utrzymania pojazdu (oczywiście poza paliwem). Ponadto warto dodać, że przy tego rodzaju umowie dostęp do interesującego nas samochodu uzyskujemy bezpośrednio po podpisaniu umowy wynajmu. Przez cały okres umowy mamy zapewnioną kompleksową obsługę auta ze strony firmy, która nam je udostępnia. Dużą zaletą wynajmu jest również brak konieczności wykupienia auta po wygaśnięciu umowy. Jeżeli więc poszukujemy samochodu dla swojej firmy warto rozważyć tego typu rozwiązanie. Pamiętajmy jednak o tym, aby dokonać wynajmu auta w sprawdzonej wypożyczalni. Czy zatem na terenie miasta Kraków odnajdziemy godną polecenia firmę, która zajmuje się świadczeniem tego typu usług?

Wynajem aut dla klientów biznesowych w Krakowie

Express Car Rental – wynajem aut

Godną zaufania firmą, w której warto wynająć samochód jest firma Express Car Rental. Przedsiębiorstwo to swoją ofertę kieruje zarówno dla klientów indywidualnych, jak i klientów biznesowych. Firma Express Car Rental z powodzeniem działa na rynku już od ponad 20 lat. Obecnie przedsiębiorstwo to oferuje wynajem samochodów w bardzo wielu miejscach, w tym we wszystkich największych miastach w Polsce. Wśród lokalizacji, w których możliwy jest wynajem i odbiór aut znajduje się również miasto Kraków. Co wyróżni markę Express? Wysoka jakość świadczonych usług, indywidualny opiekun klienta, zapewnienie najlepszego serwisu technicznego, odbiór samochodu w wybranej lokalizacji, możliwość skorzystania z darmowego auta zastępczego w razie awarii lub uszkodzenia wynajmowanego pojazdu, opcja dodatkowego kierowcy, minimum formalności i elastyczne rozwiązania – wszystko to przyczynia się do tego, że klienci bardzo chętnie korzystają z usług firmy Express Car Rental. Warto również podkreślić, że obecnie firma ta może pochwalić się największą flotą aut pod wynajem w naszym kraju. Dostępnych jest tu, bowiem ponad 12 000 samochodów. Należy przy tym zaznaczyć, że w swojej ofercie Express Car Center posiada różne kategorie i klasy samochodów każdy, więc bez problemu będzie w stanie odnaleźć tu idealne auto dla swojego biznesu.

Partnerem merytorycznym materiału jest Express.pl – wynajem aut Kraków.

Podobne artykuły