Kubki z napisem - dlaczego warto wykorzystać w swoim marketingu?

Praca i biznes

19-10-2022

Poszukiwanie prezentów zarówno w firmie, jak i w życiu prywatnym bywa kłopotliwe. Najlepiej stawiać na produkty codziennego użytku, ponieważ nie ma ryzyka, że będą one jedynie zbierały kurz. Jednym z praktycznych pomysłów jest kubek z napisem, personalizowany na podstawie konkretnych oczekiwań. Taki produkt z całą pewnością zwróci uwagę każdego i wyróżni się na tle innych podarunków.

Kubki z napisem - dlaczego warto wykorzystać w swoim marketingu?

Kubek z nadrukiem - idealny prezent

Picie herbaty, czy kawy z ulubionego kubka jest pewnego rodzaju rytuałem dla wielu osób. Zwłaszcza wtedy, gdy został podarowany od kogoś ważnego, a jeszcze lepiej, gdy jest spersonalizowany. Szeroki wachlarz kubków z napisami jest dostępny na stronie Polagift.pl. Przeróżne kształty, kolory, pojemności i dodatkowa możliwość personalizacji sprawdzi się jako element podarunku dla dosłownie każdego. Jest to również dobry pomysł na gadżet reklamowy, znalezienie się na nim logo, czy hasła jest idealnym nośnikiem skutecznego marketingu. Warto pamiętać, że to właśnie przykład najbardziej funkcjonalnego przedmiotu, oczywiście pod warunkiem wybrania tego najwyższej jakości. Najbardziej wytrzymały jest kubek z napisem powstający z ceramiki, przemawia za nim estetyczny wygląd, łatwość czyszczenia. Zamawiając personalizowany kubek dobrze jest zapoznać się z dostępnymi rodzajami nadruków, wykorzystuje się do tego celu coraz to nowsze technologie. Na korzyść takiego rozwiązania przemawia ponadto niewielki koszt przedmiotu, natomiast efekt marketingowy może być osiągany przez długi czas. Myśląc o prezencie w takiej formie, można do niego dołączyć dobrej jakości kawę i herbatę, słodycze - całość stworzy niepowtarzalny podarunek dla ważnej w życiu osoby.

Na jaki kubek z napisem się zdecydować?

Na stronie Polagift.pl znaleźć można naprawdę wyjątkowy kubek z napisem, jedną z propozycji jest ten wykonany z porcelany new bone. Produkt jest wykonany z należytą starannością, ma kształt beczułki i wygodne ucho. Zaletą jest dość duża pojemność wynosząca 330 ml i wielkość, czyli 94 mm wysokości i średnicę 85/88 mm. Grawer można umieścić na zewnątrz, zarówno z wykończeniem błyszczącym jak i matowym. Inną propozycją jest kubek z porcelany, z dodatkami w postaciach przykrywki i metalowego sitka pełniącego jednocześnie funkcję zaparzacza. Najlepiej sprawdza się do przygotowywania i picia naparów ziołowych lub z herbat liściastych. Znakowanie może być wykonane w technologiach druku bezpośredniego lub kalkomanii ceramicznej. Chąc wybrać produkt oryginalny, najlepiej postawić na bambusowy kubek podróżny, który wyróżnia się designem i ogólną estetyką. Wyprodukowany z myślą o ekologicznym podejściu do życia, co w dzisiejszych czasach jest dość pożądane i modne. Dużą zaletą są podwójne ścianki, bambusowe elementy znajdują się na zewnątrz, a środek powstał ze stali nierdzewnej, na boku kubka można umieścić dowolny napis, ewentualnie logo. Taki gadżet reklamowy jest nie tylko praktyczny, ale też pięknie prezentuje się od strony wizualnej. Całość składa się na idealny przekaz marketingowy i jednoczesne podkreślenie dbałości o dobro środowiska naturalnego.

Podobne artykuły