Szkółka róż

Lifestyle

09-06-2021

Bardzo często słyszy się o szkółkach roślin, jednak nieco rzadziej można spotkać się ze szkółką zajmującą jedną rośliną. Tak jest w przypadku sklepu rozeogrodowe.pl, będącego właśnie tylko i wyłącznie rodzinną szkółką samych róż. Produkowaniem róż zajmuje się już od prawie 60-ciu lat, co świadczy o tym, że miłość do tej rośliny przekazywana jest z pokolenie na pokolenia. Wyróżnia ich nie tylko produkowanie własnych sadzonek róż, ale także stałe poradnictwo kierowane do klientów.

Rozeogrodowe.pl – podstawowe informacje

Zespół sklepu rozeogrodowe.pl zapewnia stałe doradztwo w wyborze właściwej wymiany, sposobu sadzenia oraz odpowiedniej pielęgnacji. Do każdego klienta starają się podchodzić indywidualnie, gdyż każde ma inne potrzeby, oczekiwania i preferencje. W ofercie sklepu znajdują się róże rabatowe, pienne, pnące, okrywowe, parkowe, wielkokwiatowe i miniaturowe. Dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych oraz wielkościowych. Firma posiada umowy licencyjne jakie zawarła z niemieckimi hodowcami róż, słynących z odmian charakteryzujących się niezwykłą opornością na choroby grzybowe oraz niespotykaną urodą. Dzięki temu klienci mają gwarancję, że kupione róże nie tylko będą się wyróżniać zapachem, pięknym kwiatem, ale także zdrowym wyglądem i długą żywotnością.

Sadzonki róż z gołym korzeniem sprzedawane są w okresie od października do kwietnia. Z kolei krzewy w doniczkach dostępne są dla klientów przez cały rok. Firma zajmuje się zarówno sprzedażą hurtową, jak i detaliczną. Róże są produkowane w Więckowicach, w okolicach Wojnicza. Klienci mają możliwość odbioru sadzonek bezpośrednio w szkółce bądź skorzystać z opcji wysyłki.

Szkółka róż

Rozeogrodowe.pl – powody, dla których warto skorzystać z oferty sklepu

Jednym z niepodważalnych powodów, dla których warto skorzystać z oferty sklepu jest wieloletnie doświadczenie, ponieważ specjalizują się w produkcji róż już od 1968 roku. Są w stanie każdemu doradzić w sprawie doboru odpowiedniego gatunku. Wszystkie dostępne odmiany w ofercie są właściwie opisane wraz z cechami użytkowymi rośliny. W sklepie znajduje się wiele odmian odznaczonych nagrodą ADR. Wybór tych róż gwarantuje zadowalający efekt w ogrodzie. Oprócz sprzedaży sklep zajmuje się również poradnictwem. Swoim klientom oferują różne filmiki instruktażowe dotyczące właściwej pielęgnacji. Każda sadzonka jest odpowiednio oznaczona. Na etykietach znajdują się informacje jak się nazywa i jak będzie wyglądać wybrana odmiana. Do każdej przesyłki dołączana jest instrukcja sadzenia i uprawy. Sklep jest otwarty na różnego rodzaju sposoby zamówienia w zależności od wyboru klienta. Róże można zamówić przez sklep internetowy, telefonicznie bądź mailem. Sklep daje pełną gwarancję na to, aby róża jaką ma otrzymać klient nie była połamana, chora czy zniszczona. Ponadto klienci mają możliwość samodzielnego kupienia róż w szkółce. Decydując się na zakup w rozeogrodowe.pl klienta ma pewność, że wybrane odmiany róż pochodzą wprost od producenta, bez żadnych pośredników po drodze.

 

 

Podobne artykuły