Cebora – sprawdzony dostawca narzędzi spawalniczych

Praca i biznes

15-06-2021

Każdy spawacz wie, że efekty jego pracy są silnie uzależnione od jakości i nowoczesności używanych narzędzi. Inwestycja we sprawdzone, innowacyjne rozwiązania sprawia, że prace przebiegają znacznie szybciej i efektywniej, a ich rezultaty za każdym razem są w pełni satysfakcjonujące. Warto więc korzystać z rozwiązań dostarczanych przez znanych i cenionych w branży spawalniczej producentów, do których bez wątpienia należy włoska marka Cebora.

Cebora – lider ceniony od lat w branży spawalniczej

Marka Cebora może poszczycić się długą i barwną historią, która doprowadziła ją do tego miejsca, w którym aktualnie się znajduje. Została założona w roku 1954 we Włoszech, a jej pomysłodawcą był Emiliano Generali. Początkowo firma widniała pod nazwą Costruzioni Elettromecchaniche Bolognesi (CEB) i trudniła się produkcją baterii i spawarek elektrodowych. Kilka lat później sukces pierwszego przedsiębiorstwa skłonił jej właściciela do otwarcia drugiej firmy, której nadano nazwę ORA. Ta firma specjalizowała się natomiast w produkcji kół do mebli domowych, przemysłowych oraz biurowych. Kamieniem milowych w historii firmy był rok 1963, kiedy podjęto decyzję o połączniu obu przedsiębiorstw w jedno – tak oto do życia powołana została Cebora.

W dzisiejszych czasach Cebora jest uznawana za niekwestionowanego lidera w zakresie produkcji wysokiej klasy narzędzi i akcesoriów spawalniczych, kół oraz elementów wykonanych z doskonałej jakości stali nierdzewnej. Jej asortyment jest więc z pewnością godny uwagi każdego profesjonalnego spawacza i firmy z tej branży, którzy poszukują najlepszych dostępnych na rynku narzędzi pracy. Marka Cebora specjalizuje się w produkcji urządzeń i zautomatyzowanych systemów do cięcia plazmowego oraz spawania metodami MIG/MAG i TIG. W jej rozbudowanym asortymencie znajdują się również źródła energii do elektronarzędzi o wysokiej wydajności oraz doskonałej jakości sprzęt do cięcia i spawania.

Cebora – sprawdzony dostawca narzędzi spawalniczych

W czym tkwi sekret sukcesu marki Cebora?

Włoska firma Cebora od samych początków swojego istnienia doskonale zdawała sobie sprawę z tego, jak istotną rolę pełnią innowacje. Jej oferta była stale wzbogacana i udoskonalana o kolejne, nowoczesne rozwiązania, które z czasem stawały się codziennością. Firma po dziś dzień słynie z innowacyjnego podejścia do technologii, a jej filozofię doskonale odzwierciedla fakt, że to właśnie jej zaangażowaniu i pracy zawdzięczamy wynalezienie pierwszej przenośnej spawki MIG/MAG, która trafiła do sprzedaży w 1984 r. i zrewolucjonizowała branżę spawalniczą.

W roku 1986 Cebora oddała do sprzedaży kolejne, równie innowacyjne urządzenie – Plasma Pocket, które było pierwszym przenośnym źródłem zasilania przeznaczonym do cięcia metalu o grubości cięcia 4 mm. W latach 90-tych powstała natomiast zautomatyzowana linia plazmowa HQC dedykowana cięciu w wysokiej rozdzielczości. Aktualna oferta marki oferuje nowoczesne systemy cięcia i spawania plazmowego, które są dostępne w 100 krajach na świecie. Jej bogaty asortyment oraz wysoka jakość wszystkich oferowanych rozwiązań sprawia, że oferta marki Cebora jest zdecydowanie warta uwagi.

Podobne artykuły